Hľadaj:
Základné informácie o používaní stránok
 

V podriadených stránkach si pozrite návody na použitie.

Všetky popisované úkony sú dostupné po prihlásení. Použite odkaz Prihlásiť sa vpravo dole. Niektoré časti nemusíte mať prístupné, závisí to od toho, ktoré práva vam priradil správca.

Prehliadače

Čo sa týka prehliadača, stránky teoreticky fungujú na všetkých hlavných druhoch prehliadačov. Testovanie je ťažké, lebo všetko treba otestovať minimálne 6x - IE, Firefox, Opera, Safari, Chrome, nejaký prehliadač v Linuxe - to je naozaj ťažké a časovo náročné. Najväčšie problémy sú už tradične s jedným prehliadačom, ktorý nespĺňa štandardy - MS Internet Explorer. Pri editovaní článkov a stránok v ňom sa prejavuje jedna chyba - IE nevie nahrať na server obrázky a iné súbory. Vo všetkých, ale naozaj všetkých ostatných prehliadačoch to ide.

Takže autor tohto webu doporučuje, aby ste použili hociktorý zo štandardných prehliadačov. Napr. Google Chrome a Apple Safari vďaka podpore štýlovania CSS3 navyše zobrazujú pri tomto webe aj tieňovanie pod niektorými položkami, čo zlepšuje vizuálny dojem. Prehliadač Firefox vo verzii 2 nesprávne zobrazí horné obrázkové menu, treba použiť Firefox 3.